Müügitingimused

Tellimuse eest tasumine

Pärast tellimuse kinnitamist saadetakse arve teie antud e-posti aadressile. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (lepingu jõustumiseks) alates tellimuse kinnituse järgi võlgnetava summa laekumise hetkest Rassvet OÜ pangakontole.

1.1. Toodete eest saate tasuda pärast arveldamist pangaülekandega.

1.2. Teie tellimus tühistatakse, kui te pole kahe päeva jooksul ostusumma eest tasunud.

Kohaletoimetamine

Veebipoes tehtud tellimusi töödeldakse tööpäevadel (E – R kl 9–17). Kui teie tellimus on reedel pärast kella 15.00, esitatakse teie tellimus järgmisel esmaspäeval.

2.1. Kaupade tarnimine laost võtab tavaliselt 1-2 tööpäeva pärast arve tasumist. Tarnimine ülejäänud Eesti piires 2-3 tööpäeva jooksul. Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 75 euro.

2.2. Kui teie tellitud toodet pole laos, tuleb see tellida tarnijalt ja on ilmne, et toodet ei saa tarneaja jooksul tarnida. Sellisel juhul teavitame teid telefoni või e-posti teel tellimuse kättetoimetamisest 2 tööpäeva jooksul. Juhul kui kaotate ooteaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on teil õigus oma tellimus tühistada ja makstud summa (sh saatmine) tagastatakse.

2.3. Niipea kui teie tellitud kaup on kullerfirmale üle antud, võetakse teiega ühendust, et kinnitada tarneaeg.

2.4. Kullerfirma tarnib kauba kohale, mille määrasite tellimuse vormistamisel. Hiljem pole võimalik sihtkohta muuta.

2.5. Palun pidage tellimisel nõuetekohaseid kontaktandmeid, et vältida viivitusi ja arusaamatusi toote kohaletoimetamisel. Rassvet OÜ ja kullerettevõte ei vastuta toodete kohaletoimetamise viibimise ja arusaamatuste eest, kui need on seotud teie tellimuse esitamisel esitatud teabe ebatäpsusega.

2.6. Tellimuse kättesaamisel veenduge, et toote pakend on terve. Palume teavitada meid kahjustatud pakendiga tootest aadressil rassvet.est@gmail.com või helistades Rassvet OÜ-le +372 5555 6862. Kui te ei kauba kättesaamisel deklareeri mingeid mehaaniliste kahjustuste nõudeid, ei kehti sellised nõuded tulevikus kaaluda.