Meie meeskond

Svetlana Butšinskaja

Svetlana Butšinskaja

Juhatuse liige

“Meie ettevõtte loomine on mingil moel romantiline lugu sellest, kuidas koostöö ühes ettevõttes sujus sujuvalt ühisesse pereettevõttesse. Kuna me alustasime koos, pidime süvenema oma äri kõikidesse peensustesse. Laiendasime sortimenti, kohtusime juustutootjatega, tegime ekskursioone tehastesse ja väikefarmidesse Eestis ja Lätis, kus nad õppisid üksikasjalikult kõiki tootmisetappe.

Alustasime hulgimüügist. Paljud Eesti restoranid on valinud Läti tooted. Ja õigustatult, miks maksta Euroopa kaubamärkide eest 30–40% rohkem, kui meie Baltikumis pole need tooted mitte ainult väga maitsvad, vaid ka keskkonnasõbralikud, ilma säilitusaineteta, võiks öelda “Bio”.

19. mail 2017.a. avasime Balti jaama turul jaemüügiklientidele juustuleti. Tahtsime väga kodumaist tootjat toetada, nii et meie sortimendist leiate peale suure valiku juustu, samuti piima, võid, kodujuustu, hapukoort, mis on populaarsed kaugel väljaspool Eestit.

Meeskonnavaim on meie jaoks oluline, kuna meeskond on omamoodi pere. Ja edu üldiselt sõltub suurel määral sellest, kui sõbralik on ettevõttes mikrokliima ja vastastikune mõistmine.”

Gennadi Kononenko

Gennadi Kononenko

Müügiesindaja

Gennadi alustas oma karjääri 1994. aastal müügiesindajana noorel ettevõttel, mis müüs juustutooteid 8 Eesti meiereis. Üle 15-aastase ettevõttes töötamise käigus on omandatud tohutu kogemus klientide ja partneritega suhtlemiseks.

„Kui ma tundsin, et olen olemasolevas raamistikus kitsas, otsustasin korraldada oma ettevõtte, viies sinna oma ideed. Teadsin juba klientide vajadusi. Hakkasin külastama rahvusvahelisi toidumessi, valima huvitavaid tooteid. Tõin Eestisse Hollandist uued kitsejuustud, samuti juustud nagu Gouda pipraga, rukkolaga jt. Kuid kõige huvitavam on see, et meie kliendile meeldisid kõige rohkem tooted naaberriigist Lätist, kus nad hakkasid just Gouda juustu valmistama koos lambaläätseseemnete, kõrvitsaseemnete, kanepi, musta ja punase pipraga, jahimehe suitsujuustu, värsked noored juustud nagu mozzarella, fetajuust ja suluguni. Ja muidugi üle 12 kuud laagerdunud laktoosivabad juustud nagu Parmesan.

Nüüd on meie juustuletis Balti jaama turul Baltic Cheese nime all on kokku kogunud parimad Baltimaade ja Eesti piimatooted.

See on minu kogemuse tulemus, mis on saadud 24 aasta jooksul. Parimad maitsed !!!

Tatjana Andriez

Tatjana Andriez

Muuja-Expert

Tatjana käis meiega peaaegu poodi avamise ajast. Tema ülesanne pole lihtsalt toote müümine, vaid ka ostja vajaduste ärakuulamine.

Seetõttu sageli enne ostmist on väike vestlus juustu maitsmise soovide üle, millele lisandub degusteerimine.

Armastan aidata inimestel leida toode, mis sobib nende tuju ja maitsega. Mul on hea meel kohtuda püsiklientidega ja tean juba südamest, mida nad armastavad.

Erilise huviga võtan vastu pidulike juustukorvide ja juustuvaagna ettevalmistamise tellimusi, kuna see annab kujutlusvõime ja loovuse. Ja ma loodan, et meie kliendid naudivad.”